Seko mums

(0 produkti Eur 0)

Pirkuma summa: 0 EUR

Kā iepirkties MNL e-veikalā?

Jautājumos par interneta veikalu zvanīt uz numuru 28632334

Sākumā ir nepieciešams izvēlēties preces, kuras Jūs vēlaties iegādāties un ievietot tās grozā. Preces grozā var ievietot spiežot uz pogas "Pirkt", ja ir atvērts preču saraksts:
Prece

Vai arī spiest uz pogas "Pievienot grozam", ja ir atvērta konkrēta prece:
konkrēta prece

Kad esat izvēlējušies vēlamās preces, tad spiežat uz groza pogas lapas augšā. Šajā sadaļā ir iespējams kādu konrētu preci no groza izdzēst, vai arī nomainīt tai daudzumu. Pēc tam jānospiež zem izvēlētajām precēm jānospiež pogu "Turpināt". Šajā sadaļā Jums ir jāaizpilda visi prasītie lauki un apakšā jānospiež poga "Apstiprināt pasūtījumu".

 

Preces pēc pasūtījuma

Preču Katalogā sadaļā „filtrēt pēc” izvēloties „tikai pasūtāmās” var redzēt visas Preces, kuras tiek pasūtītas tikai pēc Klienta pieprasījuma. Tas notiek nospiežot Groza simbolu un Iepirkumu grozā, ievadot nepieciešamo informāciju, ir jāapstiprina pasūtījums. Pēc pieprasījuma saņemšanas Pārdevējs nosūta Klientam avansa rēķinu, kas ir 30% no pasūtījuma summas. Klients to apmaksā.
Kad Prece ir noliktavā, Pārdevējs par to ziņo Klientam un nosūta gala rēķinu. (Maksimālais pasūtījuma izpildes laiks ir 45 darba dienas). Kad rēķins tiek pilnībā apmaksāts, tiek izrakstīta pavadzīme un Prece tiek nodota Klientam veidā, kādu Klients ir izvēlējies: izņemšana kādā no SIA MNL veikaliem vai piegāde noteiktajā adresē.